Logo školy

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace

Horní náměstí 1
Jablonec nad Nisou, 46680
www.supsavos.cz
483 312 805
sekretariat@supsavos.cz
Typ školy: Veřejná

Výhody studia na škole

  • Online informační systém (docházka)
  • Online informační systém (klasifikace)
  • Ostatní školní akce
  • Výlety do zahraničí
  • Výměnné pobyty studentů v zahraničí

Studium na střední uměleckoprůmyslové škole je čtyřleté, denní, zakončené maturitní zkouškou. Škola nemá vlastní jídelnu ani ubytovací zařízení pro žáky. Studijní oddělení školy poskytne přijatým uchazečům kontaktní adresy internátů. Žáci se mohou stravovat v jídelně Scolarest. Ve škole se vyučuje anglický a německý jazyk. Součástí studia je také několikadenní plenérový pobyt, odborná stáž v Itálii a další kurzy dle aktuální nabídky. Škola je zapojena do několika projektů mezinárodní spolupráce s krátkodobými výměnami studentů. Škola nemá bezbariérový přístup.

Na střední škole se vyučují 2 obory vzdělání:
82-41-M15 Tvorba a vzorování bižuterie se zaměřením -
Grafické a plastické rytí kovů
Design bižuterie a módního doplňku
Kov a šperk
82-41-M/05 Grafický design

Stravování

Škola nemá vlastní jídelnu, ale žákům je umožněno stravovat se v jídelně Scolarest, patřící pod Domov mládeže Střední školy řemesel a služeb, Smetanova 66, Jablonec nad Nisou (cca 5 min. od naší školy). Cena jídel: snídaně 15,- Kč, oběd 32,50 Kč, večeře 27,50 Kč.

Ubytování

Škola nemá vlastní ubytovací prostory, ale žákům je umožněno ubytovat se v Domově mládeže Střední školy řemesel a služeb, Smetanova 66, Jablonec nad Nisou (cca 5 min. od naší školy). Cena ubytování: 1500,- Kč/měsíc.

Zajištění praxe

Aktuálně se žáci 3. ročníků účastní týdenních praxí v místních, ale i mimoměstských firmách (výběr firmy záleží na zaměření, které žák studuje).

Dny otevřených dveří

středa 22. 10. 2014 od 9 do 17 hodin
Po předchozí domluvě je návštěva a prohlídka školy možná kdykoliv.

Obory vzdělání

Název oboru [kód] – Školní vzdělávací program
Druh studiaForma studiaDélkaPočet přijímanýchŠkolné
Podrobné informace
Grafický design [82-41-M/05] – Grafický design
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky8
Tvorba a vzorování bižuterie [82-41-M/15] – Styl - bižuterie - design
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky22

Upravit údaje

V databázi máme

Ikona škol
962
Gymnázií, středních škol a učilišt'
Ikona oborů
856
Studijních a učebních oborů
Ikona fotografií
221
Fotografií v galeriích škol
O projektu
© 2007 – 2023, Stredniskoly.eu