Logo školy

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, Velebudice
Most, 43401
www.sstmost.cz
www.facebook.com/sstmost
736 633 046
736 633 051
sstmost@sstmost.cz
jirakova.jana@sstmost.cz
Typ školy: Veřejná

Výhody studia na škole

  • Online informační systém (docházka)
  • Online informační systém (klasifikace)
  • Ostatní školní akce
  • Sportovní výcvikový kurz
  • Školní sportovní klub
  • Výlety do zahraničí
  • Výměnné pobyty studentů v zahraničí

Naše škola je komplexním vzdělávacím zařízením, ve kterém je poskytováno střední vzdělání s maturitní zkouškou a střední vzdělání s výučním listem jak formou denního studia v oborech, zaměřených zejména na oblast strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, v neposlední řadě též ekonomiky, administrativy, výpočetní techniky a bepečnostně právní činnosti jebo jezdectví a chovatelství koní.
Od 1. února 2011 je škola držitelem certifikátu "PÁTEŘNÍ ŠKOLA ÚSTECKÉHO KRAJE".

Odborné učebny - laboratoře elektro, písárny, rýsovny, učebny PC s konstrukčním, projektovým, grafickým a účetním softwarovým vybavením.
Dílny odborného výcviku - strojírenské centrum pro CNC obrábění, výukové systémy pro pneumatiku a elektropneumatiku, svářečská škola, autodílna s odpovídajícím vybavením, dílny pro výuku stavebních oborů, instalatérů, truhlářů a zámečníků. V roce 2021 byla dokončena kompletní rekonstrukce dílen vč. vybavení moderními a novými stroji a nářadím.
Sportoviště - venkovní víceúčelové sportovní zařízení pro atletické sporty a kopanou, sportovní hala, 2 tělocvičny, posilovny, herny stolního tenisu a kuželek.
Vlastní kinosál s kapacitou 383 míst k sezení.
Škola, dílny odborného výcviku, sportoviště, jídelna a domov mládeže tvoří ucelený areál a jsou v těsné blízkosti - snadno dostupné dopravními prostředky MHD, v blízkosti jsou parkoviště pro osobní vozidla.
V létě 2010 byla dobudována část víceúčelového sportovního zařízení, které má všechny sportovní plochy nutné pro konání atletických soutěží a kopanou. Jeho hlavní část tvoří atletická dráha délky 400m s mezinárodními parametry oblouků, sektory pro skok daleký a trojskok, skok o tyči a skok vysoký a vrhačská louka. Západní část podél rovinky atletického oválu je vyhrazena pro diváky. Uvnitř atletického oválu se nachází fotbalové hřiště s umělým povrchem o rozměrech hrací plochy 100x64m. Součástí areálu je též víceúčelové a tenisové hřiště. V budoucnu budou k dispozici ještě další tenisová, volejbalová, basketbalová hřiště s umělými povrchy. Jako zázemí slouží sklad sportovního nářadí a provozní budova se šatnami, sociálním zařízením a prostorem pro občerstvení. Areál bude sloužit jak žákům naší školy, tak široké veřejnosti a sportovním klubům.
Toto sportovní zařízení je vybudováno v bezprostřední blízkosti celého komplexu školy a tvoří jednu z jejích dominant. Účelně tak doplňuje stávající sportovní zařízení pro potřeby výuky a sportovní aktivity našich žáků. Tato investice byla financována z prostředků Ústeckého kraje. Během roku 2020 a 2021 probíhá po etapách kompletní rekonstrukce sociálního vybavení v celém objektu školy.

Stravování

Stravování je zajišťováno ve zcela nové a moderně vybavené školní jídelně s kuchyní. Jídelna je umístěna v bezprostřední blízkosti školy Pro žáky, kteří jsou ubytovaní na domově mládeže, zajišťujeme celodenní stravování. Objednávání je možné pomocí serveru www.strava.cz nebo pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS.

Ubytování

Domov mládeže je součástí komplexu budov areálu školy. Ubytování je poskytováno ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením (WC a sprchový kout). Ubytovaní mohou využívat vybavenou kuchyňku a společenskou místnost s TV na každém patře. Pro žáky školy jsou organizovány sportovní a zájmové kroužky. V blízkosti je parkoviště a snadno dostupná doprava prostředky MHD.

Obory vzdělání

Název oboru [kód] – Školní vzdělávací program
Druh studiaForma studiaDélkaPočet přijímanýchŠkolné
Podrobné informace
Bezpečnostně právní činnost [68-42-M/01] – BEZPEČNOSTNĚ PRÁVNÍ ČINNOST
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky75
Další informace na stránkách školy
Elektrotechnika [26-41-M/01] – POČÍTAČOVÉ SYSTÉMY
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky30
Další informace na stránkách školy
Mechanik seřizovač [23-45-L/01] – MECHANIK SEŘIZOVAČ - MECHATRONIK (se zaměřením na NC a CNC stroje)
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky30
Další informace na stránkách školy
Elektrikář [26-51-H/01] – ELEKTRIKÁŘ
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Instalatér [36-52-H/01] – INSTALATÉR
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Jezdec a chovatel koní [41-53-H/02] – JEZDEC A CHOVATEL KONÍ
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Mechanik opravář motorových vozidel [23-68-H/01] – AUTOMECHANIK
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Obráběč kovů [23-56-H/01] – OBRÁBĚČ KOVŮ
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Operátor skladování [66-53-H/01] – OPERÁTOR SKLADOVÁNÍ - LOGISTIK
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Strojní mechanik [23-51-H/01] – STROJNÍ MECHANIK (STROJAŘ, POTRUBÁŘ)
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Truhlář [33-56-H/001] – TRUHLÁŘ – DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Zedník [36-67-H/01] – ZEDNÍK – OBKLADAČ
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky30
Další informace na stránkách školy
Truhlářské práce [33-56-E/01] – TRUHLÁŘSKÁ A ČALOUNICKÁ VÝROBA
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky8
Obor určen pro žáky z 8. třídy ZŠ
Další informace na stránkách školy
Zednické práce [36-67-E/01] – ZEDNICKÉ PRÁCE
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky8
Obor určen pro žáky z 8. třídy ZŠ
Další informace na stránkách školy
Zahradnické práce [41-52-E/01] – Zahradnické práce
Střední vzdělání s výučním listemDenní3 roky16
Obor určen pro žáky z 8. třídy ZŠ
Další informace na stránkách školy
Budova školy po zateplení Domov mládeže Škola, část sportoviště a nafukovací tenisová hala Zedníci Budova školy před zateplením Pokoj domova mládeže Koupelna domova mládeže Kulturní místnost domova mládeže Rekonstrukce strojírenského centra

Upravit údaje

V databázi máme

Ikona škol
959
Gymnázií, středních škol a učilišt'
Ikona oborů
710
Studijních a učebních oborů
Ikona fotografií
226
Fotografií v galeriích škol
O projektu
© 2007 – 2024, Stredniskoly.eu