Logo školy

Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o. Hotelová a Ekonomická škola

Husova 361
Strakonice, 38601
www.euroskola.cz
www.strakonice.euroskola.cz
601 360 609
723 510 059
strakonice@euroskola.cz
info@euroskolastrakonice.cz
Typ školy: Soukromá

Výhody studia na škole

  • Lyžařské výcviky
  • Online informační systém (klasifikace)
  • Ostatní školní akce
  • Splátkový kalendář školného
  • Výlety do zahraničí
  • Výměnné pobyty studentů v zahraničí
  • Výuka jazyků v multimediální učebně

Euroškola Strakonice nabízí 2 studijní obory v denním studiu a 1 obor v dálkovém nástavbovém studiu.
Denní studium:
HOTELNICTVÍ - zaměření HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH
EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ - zaměření REKLAMNÍ GRAFIKA

EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ SE ZAMĚŘENÍM NA REKLAMNÍ GRAFIKU

Baví tě učit se novým věcem, nebojíš se prosazovat své nápady, zvládneš pracovat sólo i v týmu a komunikace s lidmi ti nedělá problém? S tímhle oborem získáš spoustu znalostí, dovedností a mnoho možností, kde se po studiu uplatnit.

3 DŮVODY, PROČ STUDOVAT TENTO OBOR
Budeš se podílet na vedení studentské firmy a staneš se
organizátorem velkých událostí i redaktorem školního časopisu
Získáš praktické dovednosti jako nikde jinde!
Čekají tě odborné předměty, jako je grafický design,
management a marketing, právo či psychologie v reklamě. Prostě ty nejdůležitější věci pro skvělé uplatnění
v oboru.
Naučíme tě i základy finanční gramotnosti, účetnictví si
vyzkoušíš rovnou v praxi a ovládneš 2 světové jazyky, díky kterým najdeš uplatnění v Česku i v zahraničí.

JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ?
S tímto oborem získáš opravdu hodně možností – pracovat můžeš v téměř jakémkoliv ekonomickém, obchodním nebo personálním úseku malých firem i velkých korporací. Ať jsou to banky, pojišťovny nebo státní správa. Díky zaměření na reklamní grafiku navíc získáváš další příležitosti v marketingové či reklamní agentuře. Navíc získáš skvělé předpoklady pro studium na vysoké škole a nezáleží, jestli si vybereš ekonomiku, management, právo nebo pedagogiku.


HOTELNICTVÍ A TURISMUS

Chceš jednou pracovat v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu? Jsi kreativní a neláká tě monotónní práce ani studium? Možná chceš procestovat svět, možná jít na vysokou nebo chceš jít do praxe hned po střední – ať je to cokoliv, tento obor ti umožní všechno.

3 DŮVODY, PROC STUDOVAT TENTO OBOR
Čekají tě odborné stáže na prestižních hotelech v Česku, Německu a Irsku s kapesným až 200 EUR na měsíc! Více než třetina žáků vyjede každý rok do zahraničí – budeš mezi nimi?
Vedle kvalitních odborných předmětů absolvuješ i barmanský kurz či kurz carvingu, čímž si ještě více rozšíříš už tak skvělé uplatnění!
Se svými spolužáky zrealizuješ rauty na prestižních akcích a místech, třeba přímo na Pražském hradě! Žádná jiná škola ti tuhle praxi nenabídne.

JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ?
O uplatnění se bát nemusíš. Proč? Můžeš udělat kariéru v hotelnictví, gastronomii či v cestovním ruchu. Získáš i znalosti a dovednosti pro podnikání, práci v marketingu a obchodě. Anebo pokračuj na vysokou školu – spousta tvých spolužáků následně studuje gastronomii, hotelnictví, turismus či ekonomické obory. Přidáš se k nim?

Stravování

Zajištěno v jídelně VOŠ a SPŠ, která je přes ulici (cca 3 minuty chůze).

Ubytování

Zajištěno v DM VOŠ a SPŠ, která je vzdálena cca 5 minut chůze.

Zajištění praxe

Odborné zahraniční stáže v ***** hotelu Maximilian v Bavorsku
Odborné zahraniční stáže ve skotském Aberfeldy
Odborné praxe na Pražském hradě ve spolupráci s TOP HOTELEM Praha
Odborné praxe v **** TOP HOTELU Praha
Odborná praxe u Jaroslava Sapíka
Odborné praxe ve spolupráci s cestovní kanceláří CIAO
Odborné praxe v účetní kanceláři

Dny otevřených dveří

Čtvrtek 24. října 2019 14:30–18:00 hod.
Středa 13. listopadu 2019 14:30–18:00 hod.
Čtvrtek 14. listopadu 2019 10:00–18:00 hod.
Sobota 11. ledna 2020 09:00–12:00 hod.

Obory vzdělání

Název oboru [kód] – Školní vzdělávací program
Druh studiaForma studiaDélkaPočet přijímanýchŠkolné
Podrobné informace
Ekonomika a podnikání [63-41-M/01] – Ekonomika a reklamní grafika
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky60900,-Kč /1 měsíc
3 DŮVODY, PROČ STUDOVAT TENTO OBOR: Budeš se podílet na vedení studentské firmy a staneš se organizátorem velkých událostí i redaktorem školního časopisu. Získáš praktické dovednosti jako nikde jinde! Čekají tě odborné předměty, jako je grafický design, management a marketing, právo či psychologie v reklamě. Prostě ty nejdůležitější věci pro skvělé uplatnění v oboru. Naučíme tě i základy finanční gramotnosti, účetnictví si vyzkoušíš rovnou v praxi a ovládneš 2 světové jazyky, díky kterým najdeš uplatnění v Česku i v zahraničí. JE TENTO OBOR PRO TEBE? Možná jsi spíše na čísla a tabulky, ale vždy jsi chtěl něco vytvářet. Baví tě pracovat s lidmi, nebojíš se prosazovat své myšlenky a věříš, že práce v týmu je často efektivnější než pracovat sám. Chceš si zkrátka studiem na střední otevřít co nejvíce možností – ať je to uplatnění od bank po státní správu, vlastní podnikání nebo pokračování na vysokou školu. JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ? S tímto oborem získáš opravdu hodně možností – pracovat můžeš v téměř jakémkoliv ekonomickém, obchodním nebo personálním úseku malých firem i velkých korporací. Ať jsou to banky, pojišťovny nebo státní správa. Díky zaměření na reklamní grafiku navíc získáváš další příležitosti v marketingové či reklamní agentuře. Navíc získáš skvělé předpoklady pro studium na vysoké škole a nezáleží, jestli si vybereš ekonomiku, management, právo nebo pedagogiku.
Hotelnictví [65-42-M/01] – Hotelnictví a turismus
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky60900,-Kč /1 měsíc
Chceš jednou pracovat v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu? Jsi kreativní a neláká tě monotónní práce ani studium? Možná chceš procestovat svět, možná jít na vysokou nebo chceš jít do praxe hned po střední – ať je to cokoliv, tento obor ti umožní všechno. Čekají tě odborné stáže na prestižních hotelech v Česku, Německu a Irsku s kapesným až 200 EUR na měsíc! Více než třetina žáků vyjede každý rok do zahraničí – budeš mezi nimi? Vedle kvalitních odborných předmětů absolvuješ i barmanský kurz či kurz carvingu, čímž si ještě více rozšíříš už tak skvělé uplatnění! Se svými spolužáky zrealizuješ rauty na prestižních akcích a místech, třeba přímo na Pražském hradě! Žádná jiná škola ti tuhle praxi nenabídne. JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ? O uplatnění se bát nemusíš. Proč? Můžeš udělat kariéru v hotelnictví, gastronomii či v cestovním ruchu. Získáš i znalosti a dovednosti pro podnikání, práci v marketingu a obchodě. Anebo pokračuj na vysokou školu – spousta tvých spolužáků následně studuje gastronomii, hotelnictví, turismus či ekonomické obory. Přidáš se k nim?
Podnikání [64-41-L/51] – Podnikání
Nástavbové studiumKombinované2 roky3013500,- Kč /1 rok
Dvouleté dálkové nástavbové studium formou kombinovaného studia - kombinace prezenčního studia s e-learningem - vzdělávejte se online ...
odborná praxe - hotelovka výuka jazyků výuka jazyků ve škole odborná praxe - ekonomka výuka ve škole výuka ve škole odborná praxe - ekonomka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka

Upravit údaje

V databázi máme

Ikona škol
965
Gymnázií, středních škol a učilišt'
Ikona oborů
1050
Studijních a učebních oborů
Ikona fotografií
256
Fotografií v galeriích škol
O projektu
© 2007 – 2020, Stredniskoly.eu