Logo školy

Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o. Hotelová a Ekonomická škola

Husova 361
Strakonice, 38601
https://strakonice.euroskola.cz
601 360 609
723 510 059
info@euroskolastrakonice.cz
Typ školy: Soukromá

Výhody studia na škole

  • Lyžařské výcviky
  • Online informační systém (klasifikace)
  • Ostatní školní akce
  • Splátkový kalendář školného
  • Výlety do zahraničí
  • Výměnné pobyty studentů v zahraničí
  • Výuka jazyků v multimediální učebně

Euroškola Strakonice nabízí 3 studijní obory v denním studiu a 1 obor v dálkovém nástavbovém studiu.
Denní studium:
HOTELNICTVÍ - zaměření HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH
EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ - zaměření REKLAMNÍ GRAFIKA
EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ - zaměření MANAGEMENT SPORTU

MANAGEMENT SPORTU
3 důvody, proč studovat tento obor:
• Budeš se podílet na vedení studentské firmy a v jejím rámci se staneš organizátorem sportovních akcí, naučíš se vést a financovat sportovní klub a vyhledávat jednotlivé zdroje financování. Do školního časopisu budeš přispívat komentáři ze sportovního prostředí. Získáš tak velké praktické dovednosti!
• Čekají na tebe odborné předměty, jako je marketing a management sportu, teorie sportovního tréninku či psychologie sportu. Prostě ty nejdůležitější věci pro uplatnění v oboru.
• Během studia se naučíš základy finanční gramotnosti, účetnictví si vyzkoušíš přímo v praxi, poznáš, jak funguje tělo sportovce v zátěži a jak vést moderní sportovní trénink.
Je tento obor pro tebe?
Baví tě sport, provozuješ ho aktivně a chceš v oblasti sportu působit i nadále. Ať již jako aktivní sportovec či trenér. Chceš vést sportovní tréninky mládeže či dospělých a chceš získat potřená osvědčení pro tuto činnost. Nebo by tě lákalo starat se o finanční zabezpečení chodu oddílu, chceš řídit klub po ekonomické stránce. Studiem tohoto oboru se ti otevírá široká škála možností – uplatnění ve finančním či sportovním prostředí ve státním nebo soukromém sektoru nebo pokračování ve studiu na vysoké škole.
Jaké budeš mít uplatnění?
S tímto oborem získáš opravdu hodně možností – pracovat můžeš v téměř jakémkoliv ekonomickém, obchodním nebo personálním úseku malých firem i velkých korporací. Ať jsou to banky, pojišťovny či státní správa. Díky zaměření na management sportu získáváš další možnosti uplatnění ve sportovních oddílech a klubech, sportovních svazech či v zastřešujících organizacích. Zároveň získáváš skvělé předpoklady pro studium na vysoké škole a nezáleží, jestli si vybereš ekonomiku, management, sport či pedagogiku.

EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ SE ZAMĚŘENÍM NA REKLAMNÍ GRAFIKU

Baví tě učit se novým věcem, nebojíš se prosazovat své nápady, zvládneš pracovat sólo i v týmu a komunikace s lidmi ti nedělá problém? S tímhle oborem získáš spoustu znalostí, dovedností a mnoho možností, kde se po studiu uplatnit.

3 DŮVODY, PROČ STUDOVAT TENTO OBOR
Budeš se podílet na vedení studentské firmy a staneš se
organizátorem velkých událostí i redaktorem školního časopisu
Získáš praktické dovednosti jako nikde jinde!
Čekají tě odborné předměty, jako je grafický design,
management a marketing, právo či psychologie v reklamě. Prostě ty nejdůležitější věci pro skvělé uplatnění
v oboru.
Naučíme tě i základy finanční gramotnosti, účetnictví si
vyzkoušíš rovnou v praxi a ovládneš 2 světové jazyky, díky kterým najdeš uplatnění v Česku i v zahraničí.

JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ?
S tímto oborem získáš opravdu hodně možností – pracovat můžeš v téměř jakémkoliv ekonomickém, obchodním nebo personálním úseku malých firem i velkých korporací. Ať jsou to banky, pojišťovny nebo státní správa. Díky zaměření na reklamní grafiku navíc získáváš další příležitosti v marketingové či reklamní agentuře. Navíc získáš skvělé předpoklady pro studium na vysoké škole a nezáleží, jestli si vybereš ekonomiku, management, právo nebo pedagogiku.


HOTELNICTVÍ A TURISMUS

Chceš jednou pracovat v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu? Jsi kreativní a neláká tě monotónní práce ani studium? Možná chceš procestovat svět, možná jít na vysokou nebo chceš jít do praxe hned po střední – ať je to cokoliv, tento obor ti umožní všechno.

3 DŮVODY, PROC STUDOVAT TENTO OBOR
Čekají tě odborné stáže na prestižních hotelech v Česku, Německu a Irsku s kapesným až 200 EUR na měsíc! Více než třetina žáků vyjede každý rok do zahraničí – budeš mezi nimi?
Vedle kvalitních odborných předmětů absolvuješ i barmanský kurz či kurz carvingu, čímž si ještě více rozšíříš už tak skvělé uplatnění!
Se svými spolužáky zrealizuješ rauty na prestižních akcích a místech, třeba přímo na Pražském hradě! Žádná jiná škola ti tuhle praxi nenabídne.

JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ?
O uplatnění se bát nemusíš. Proč? Můžeš udělat kariéru v hotelnictví, gastronomii či v cestovním ruchu. Získáš i znalosti a dovednosti pro podnikání, práci v marketingu a obchodě. Anebo pokračuj na vysokou školu – spousta tvých spolužáků následně studuje gastronomii, hotelnictví, turismus či ekonomické obory. Přidáš se k nim?

Stravování

Zajištěno v jídelně VOŠ a SPŠ, která je přes ulici (cca 3 minuty chůze).

Ubytování

Zajištěno v DM VOŠ a SPŠ, která je vzdálena cca 5 minut chůze.

Zajištění praxe

Odborné zahraniční stáže v ***** hotelu Maximilian v Bavorsku
Odborné zahraniční stáže ve skotském Aberfeldy
Odborné praxe na Pražském hradě ve spolupráci s TOP HOTELEM Praha
Odborné praxe v **** TOP HOTELU Praha
Odborná praxe u Jaroslava Sapíka
Odborné praxe ve spolupráci s cestovní kanceláří CIAO
Odborné praxe v účetní kanceláři

Dny otevřených dveří

25.10.2022 - 10,00-18,00
9.11. 2022 - 15,00:18,00
12.11.2022 - 9,00-12,00
11.1.2023 - 14,00-18,00
21.1.2023 - 9,00-12,00

Obory vzdělání

Název oboru [kód] – Školní vzdělávací program
Druh studiaForma studiaDélkaPočet přijímanýchŠkolné
Podrobné informace
Ekonomika a podnikání [63-41-M/01] – Ekonomika a reklamní grafika
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky60900,-Kč /1 měsíc
3 DŮVODY, PROČ STUDOVAT TENTO OBOR: Budeš se podílet na vedení studentské firmy a staneš se organizátorem velkých událostí i redaktorem školního časopisu. Získáš praktické dovednosti jako nikde jinde! Čekají tě odborné předměty, jako je grafický design, management a marketing, právo či psychologie v reklamě. Prostě ty nejdůležitější věci pro skvělé uplatnění v oboru. Naučíme tě i základy finanční gramotnosti, účetnictví si vyzkoušíš rovnou v praxi a ovládneš 2 světové jazyky, díky kterým najdeš uplatnění v Česku i v zahraničí. JE TENTO OBOR PRO TEBE? Možná jsi spíše na čísla a tabulky, ale vždy jsi chtěl něco vytvářet. Baví tě pracovat s lidmi, nebojíš se prosazovat své myšlenky a věříš, že práce v týmu je často efektivnější než pracovat sám. Chceš si zkrátka studiem na střední otevřít co nejvíce možností – ať je to uplatnění od bank po státní správu, vlastní podnikání nebo pokračování na vysokou školu. JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ? S tímto oborem získáš opravdu hodně možností – pracovat můžeš v téměř jakémkoliv ekonomickém, obchodním nebo personálním úseku malých firem i velkých korporací. Ať jsou to banky, pojišťovny nebo státní správa. Díky zaměření na reklamní grafiku navíc získáváš další příležitosti v marketingové či reklamní agentuře. Navíc získáš skvělé předpoklady pro studium na vysoké škole a nezáleží, jestli si vybereš ekonomiku, management, právo nebo pedagogiku.
Hotelnictví [65-42-M/01] – Hotelnictví a turismus
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky60900,-Kč /1 měsíc
Chceš jednou pracovat v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu? Jsi kreativní a neláká tě monotónní práce ani studium? Možná chceš procestovat svět, možná jít na vysokou nebo chceš jít do praxe hned po střední – ať je to cokoliv, tento obor ti umožní všechno. Čekají tě odborné stáže na prestižních hotelech v Česku, Německu a Irsku s kapesným až 200 EUR na měsíc! Více než třetina žáků vyjede každý rok do zahraničí – budeš mezi nimi? Vedle kvalitních odborných předmětů absolvuješ i barmanský kurz či kurz carvingu, čímž si ještě více rozšíříš už tak skvělé uplatnění! Se svými spolužáky zrealizuješ rauty na prestižních akcích a místech, třeba přímo na Pražském hradě! Žádná jiná škola ti tuhle praxi nenabídne. JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ? O uplatnění se bát nemusíš. Proč? Můžeš udělat kariéru v hotelnictví, gastronomii či v cestovním ruchu. Získáš i znalosti a dovednosti pro podnikání, práci v marketingu a obchodě. Anebo pokračuj na vysokou školu – spousta tvých spolužáků následně studuje gastronomii, hotelnictví, turismus či ekonomické obory. Přidáš se k nim?
Podnikání [64-41-L/51] – Podnikání
Nástavbové studiumKombinované2 roky3013500,- Kč /1 rok
Dvouleté dálkové nástavbové studium formou kombinovaného studia - kombinace prezenčního studia s e-learningem - vzdělávejte se online ...
Ekonomika a podnikání [63-41-M/01] – EKONOMIKA A MANAGEMENT SPORTU
Střední vzdělání s maturitouDenní4 roky30900/1 měsíc
3 důvody, proč studovat tento obor: • Budeš se podílet na vedení studentské firmy a v jejím rámci se staneš organizátorem sportovních akcí, naučíš se vést a financovat sportovní klub a vyhledávat jednotlivé zdroje financování. Do školního časopisu budeš přispívat komentáři ze sportovního prostředí. Získáš tak velké praktické dovednosti! • Čekají na tebe odborné předměty, jako je marketing a management sportu, teorie sportovního tréninku či psychologie sportu. Prostě ty nejdůležitější věci pro uplatnění v oboru. • Během studia se naučíš základy finanční gramotnosti, účetnictví si vyzkoušíš přímo v praxi, poznáš, jak funguje tělo sportovce v zátěži a jak vést moderní sportovní trénink. Je tento obor pro tebe? Baví tě sport, provozuješ ho aktivně a chceš v oblasti sportu působit i nadále. Ať již jako aktivní sportovec či trenér. Chceš vést sportovní tréninky mládeže či dospělých a chceš získat potřená osvědčení pro tuto činnost. Nebo by tě lákalo starat se o finanční zabezpečení chodu oddílu, chceš řídit klub po ekonomické stránce. Studiem tohoto oboru se ti otevírá široká škála možností – uplatnění ve finančním či sportovním prostředí ve státním nebo soukromém sektoru nebo pokračování ve studiu na vysoké škole. Jaké budeš mít uplatnění? S tímto oborem získáš opravdu hodně možností – pracovat můžeš v téměř jakémkoliv ekonomickém, obchodním nebo personálním úseku malých firem i velkých korporací. Ať jsou to banky, pojišťovny či státní správa. Díky zaměření na management sportu získáváš další možnosti uplatnění ve sportovních oddílech a klubech, sportovních svazech či v zastřešujících organizacích. Zároveň získáváš skvělé předpoklady pro studium na vysoké škole a nezáleží, jestli si vybereš ekonomiku, management, sport či pedagogiku.
Další informace na stránkách školy
odborná praxe - hotelovka výuka jazyků výuka jazyků ve škole odborná praxe - ekonomka výuka ve škole výuka ve škole odborná praxe - ekonomka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka odborná praxe - hotelovka

Upravit údaje

V databázi máme

Ikona škol
959
Gymnázií, středních škol a učilišt'
Ikona oborů
710
Studijních a učebních oborů
Ikona fotografií
226
Fotografií v galeriích škol
O projektu
© 2007 – 2024, Stredniskoly.eu